Etkinlik Takvimi


Etik Kurul


Kalite Yönetim

Konsültasyon   Hizmetleri Hastanemize  Ulaşım

 

      Yayınlar
Ziyaretçi Defteri

Saymanlık Ödeme Listesi


Kolej Semt Polikliniği,  2006 yılından itibaren hizmet vermektedir. Binamız 7 kattan oluşmaktadır. Kalp Damar Cerrahi, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Genel Dahiliye, Romatoloji, Dermatoloji, Çocuk , Kadın Doğum, Göz, Fizik Tedavi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Ortopedi, Nöroloji, Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında poliklinik hizmeti, Radyoloji (Röntgen, Tomografi, Ultrason, Kemik Dansitometre), Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarları ile tetkik hizmeti vermektedir.

Ayaktan hasta kabul edilen Kolej Semt Polikliniğinde ilaç Raporu hizmetinin yanı sıra AIDS Danışma Merkezi bulunmaktadır. 2008 yılı itibari ile Diş Tedavi Ünitemiz hizmete girmiş olup merkezimizde 19 diş hekimi, 5 diş protez teknisyeni, 1 röntgen teknisyeni görev yapmakta ve ünitemizde diş dolgusu, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, çekim ve diş protez işlemleri yapılmaktadır. Polikliniğimizde günlük olarak ayaktan 650-700 hasta muayene edilmektedir.

Adres: Libya Cad., Çaldıran Sok., No: 22 Kolej/Ankara

Tel: 434 22 60-434 22 61 Dahili: 3000


Merkezlerimiz


Numune Broşürleri

Hastanemiz dahilindeki yeni uygulamalar, güncel konulara ait sağlık broşürlerine burdangörebilirsiniz. Daha fazlası için seçin

          Diğer Merkezlerimiz