refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

Yazdır PDF

Hastanemize Ulaşım

Ankara Merkez’den

Metro istasyonu olan yerlerden metroya binip Sıhhiye durağında inerek kısa bir yürüyüşten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz. Ankara’nın pek çok semtinden üzerinde Sıhhiye ve hastanemizin adı yazan dolmuşlar vardır. Hastanenin tam önünde inerek ulaşabilirsiniz.

Metro ya da dolmuş olmayan semtlerden de otobüslerle yine Sıhhiye durağında inerek kısa bir yürüyüşten sonra ulaşabilirsiniz. Ulus’tanSeyranbağları, Oyak, Esat dolmuşlarına da binerek Hacettepe Hastanesi önünde inerek hastanemize doğru yürüyebilirsiniz.

Ankara Garı’ndan

Ankara Tren Garı’ndan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne taksiyle gelebileceğiniz gibi istasyon önünden geçen dolmuş ve otobüsleri de kullanabilirsiniz.

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden

(AŞTİ)

Aşti’den Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne AŞTİ önünden geçen dolmuşlarla gelinebileceği gibi Ankaray’a binerek Kızılay durağında inip tekrar metroya binip Sıhhiye durağında inerek kısa bir yürüyüşten sonra ulaşabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı’ndan

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, havalimanı ile şehir arasında çalışan HAVAŞ otobüslerine binip 19 Mayıs Spor Kompleksi yanındaki HAVAŞ Terminali’nde indikten sonra taksiyle ulaşabilirsiniz. HAVAŞ otobüsleri Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara yönüne her gün uçak inişlerini müteakip sefer yapmaktadır.