refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

Filibe Sergi33 1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

      Türkiye Cumhuriyeti Filibe Başkonsolosluğunun himayesinde 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Filibe Boris Hristov Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulan ve hastanemiz çalışanlarının Ressam Hemşiremiz Sema Efe eğitmenliğinde yaptıkları yağlı boya tablolardan oluşan Sağlıkçıların Fırçalarından Türkiye'nin Renkleri Resim Sergimizin açılışı 8 Mayıs 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

Filibe Sergi38 2diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

    Törende açılış konuşmasını hastanemizin Halkla İlişkiler, Basın ve İletişim Sorumlusu Rabia Onur Cansız yaptı. Konuşmasında hastanede sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra bir çok sosyal ve sanatsal faaliyet yürütüldüğünü ve resim faaliyetinin de bunlardan biri olduğunu anlatan Cansız, hastane çalışanlarının mesai saatleri sonrasında Ressam Hemşire Sema Efe’nin eğitmenliğinde  Türkiye’nin doğal ve kültürel güzelliklerini resmettikleri yağlı boya tablolar yaptıklarını ve her yıl yurt içinde ve yurt dışında sergiler açtıklarını ifade etti. Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ercan Yeni’nin hastanede gerçekleştirilen sanatsal ve sosyal faaliyetleri desteklediğini ve hastane çalışanlarının da bu sayede daha motive olarak görev yaptıklarını anlattı ve verdikleri destek ve himayeleri için Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğumuza teşekkür etti.

Filibe Sergi2 3diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

    T.C. Filibe Başkonsolosumuz Hüseyin Ergani yaptığı konuşmada  bu etkinliğin iki ülke vatandaşları arasında kültürel etkileşime fırsat vereceği için çok önemli olduğunu ve bu sergiye ev sahipliği yapmaktan  memnuniyet duyduklarını ifade etti. Filibe’nin 2019 Avrupa Kültür Başkenti seçildiğini ve Türkiye’nin Renklerinin Filibe’de sergilenmesinin de bu bakımdan ayrıca anlamlı olduğunu anlattı. Bu sergide Karadeniz’in yaylalarını, Akdeniz’in güzelliklerini kısaca Türkiye’nin bir çok bölgesinden renklerin görüleceğini ifade etti.

Filibe Sergi1 4diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

    Ressam Hemşiremiz Sema Efe ise konuşmasında resme nasıl başladığını ve resim yaparak kanseri nasıl yendiğini anlattı ve bu konuda kendini geliştirerek bugünlere geldiğini belirtti. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek serginin açılışı gerçekleştirildi.

Filibe Sergi29 5diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

     Ankara Numune Türk Sanat Müziği Topluluğu da sergiye gelenlere mini konser verdi.