refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

IMG 4753 1024x683diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Gülçin ŞİMŞEK, Müdür Yardımcılarımız Gamze TAŞKIN ve Fatma UZUNMEHMETOĞLU’nun da katılımıyla Pakistan’dan hastanemize eğitim almak amacıyla gelen hemşirelerle değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Pakistanlı hemşirelerle hem tanışma ve sosyal paylaşım içerikli bir toplantı gerçekleştirildi hem de hastanemizdeki hemşirelik hizmetleri ve yönetimi hakkında bilgiler verildi.

Ayrıca Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Gülçin ŞİMŞEK ve ekibi Pakistanlı hemşirelerin beklentilerini ve yaşadıkları herhangi bir sorun olup olmadığını değerlendirerek öğrenmek istedikleri konulardaki sorularını cevapladılar.

Pakistanlı hemşireler toplantıdan oldukça memnun kaldıklarını ve Eğitim Koordinatörü Sare DEĞİRMENCİ’nin, Hemşire Dilber IŞIK’ın (2. Dahiliye Kliniği) ve eğitim amacıyla görev aldıkları birimlerdeki hemşire ekiplerinin kendilerine oldukça yardımcı odluklarını söylediler. Eğitimlerine başlamadan önce öğrenmek istedikleri konuların bir listesini DEĞİRMENCİ’ye verdiklerini söyleyen Pakistanlı hemşireler bu listedeki soruların sırası ile tek tek cevaplandığını ifade ederek memnuniyetlerini belirttiler. Hastanemizdeki yönetimden ve tüm çalışanlardan gördükleri ilgi ve samimiyet için teşekkür ettiler.