refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

IMG 4668 1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Ankara Numune Kreş ve Anaokulu’nda eğitim gören minik Numunelilerin yaptığı resim ve el işi eserlerden oluşan 5. El İşi ve Resim Sergisi Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni, hastane idarecileri, veliler, öğretmenler, çocukların ve hastane çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

IMG 4665 2diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Serginin açılışında konuşan Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nilüfer Özlem Doğan “Çocuklar bizim en değerli varlıklarımızdır. Çocuklarımızın el emeklerinin ürünü olan bu sergi hepimiz için çok anlamlı. Daha nice sergilerde bir arada olmak umuduyla emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi. Konuşmaların ardından çocuklar, hastane çalışanı olan veliler ve Kreş ve Anaokulu öğretmenleri ile birlikte serginin açılışı gerçekleştirildi.

IMG 4717 3diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Sergiyi gezerek eserleri tek tek inceleyen Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni ise “Çocuklar geleceğimiz, yarınlarımız, umudumuzdur. İyi yetişmeleri için elimizden geleni yapmalıyız. Çok güzel eserler üretmişler, hepsini tek tek tebrik ediyorum.” Sözleriyle düşüncelerini ifade etti ve çocuklarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.