refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

klp20 1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Hastanemiz ve Altındağ Belediyesi işbirliği ile 18 Nisan 2018 Çarşamba günü Karapürçek Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezinde Kalp Sağlığı Haftası Etkinliği gerçekleştirildi. Kalp sağlığı hakkında toplumu bilinçlendirmek, hareketli yaşamın kalp ve damar sağlığı konusundaki önemine dikkat çekmek, sağlıklı yaşam davranışı geliştirmede farkındalık oluşturabilmek amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Sema Göka, Kardiyoloji Kliniği Hekimi Dr. Fadime Bozduman, Eğitim Koordinatörü Hemşire Sare Değirmenci, Fizyoterapist Betül Aksu ve Halkla İlişkiler, Basın ve İletişim Birimi Sorumluları ile Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz Keskin, Altındağ Belediyesi idarecileri, Karapürçek Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi yönetimi ve üyeleri katıldı.

kalp yü 2diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Etkinlik kapsamında, açılış konuşmalarının ardından, hastanemizden Kardiyoloji Uzmanı Dr. Fadime Bozduman tarafından kalp sağlığının önemi ve hareketli yaşamın kalp sağlığına etkileri konusunda bir konferans gerçekleştirildi. Konferans sonunda katılımcılardan gelen soruların yanıtlanmasının ardından yürüyüş etkinliğine başlamadan önce Fizyoterapist Betül Aksu doğru egzersiz konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Ardından merkezin bahçesindeki yürüyüş parkurunda hastanemiz çalışanları, Altındağ Belediyesi yetkilileri ve merkez üyelerinin katılımıyla sağlıklı yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi. Katılımcılar müzik eşliğinde yürürken sağlıklı yaşama dair sloganların yazılı olduğu el pankartlarını taşıyarak hareketin sağlık üzerindeki olumlu etkisine dikkat çekmeye çalıştılar. Doğru bilginin daha çok kişiye ulaşması için etkinlik sırasında hastanemiz tarafından hazırlanan kalp sağlığı bilgilendirme broşürü de katılımcılara dağıtıldı. Yaklaşık bir buçuk saat süren etkinliğin bitiminde katılımcılara su, ayran ve meyve ikramı yapıldı.

klp37 3diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Altındağ Belediyesi Karapürçek Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi üyeleri merkezde böyle bir etkinliğin gerçekleşmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve doğru bilgilenme adına bu etkinliklerin kendileri adına çok faydalı olduğunu ifade ettiler. Sağlıkla ilgili böyle bilgilendirici etkinliklerin daha fazla yapılması gerektiğini belirterek etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ettiler.

klpson 4diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Etkinlik ekibimiz etkinliğin sonunda Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni'ye etkinliğin gerçekleşme süreci ile ilgili bilgi ve izlenimlerini aktardılar.