refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

 

tara tara0001

tara0002 tara0003

Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğimizde eşi tedavi gören Eski Danıştay Başkanı Hakim General Dr. Erol Alpar, sunulan sağlık hizmetinden ve sağlık hizmetini sunan çalışanlarımızın yaklaşımından duyduğu memnuniyetini ifade etmek amacıyla Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni’ye bir teşekkür mektubu gönderdi.

Alpar mektubunda, Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği Eğitim Görevlileri Prof. Dr. Kanat Özışık ve Prof. Dr. Serdar Günaydın başta olmak üzere tüm klinik çalışanlarına mesleklerini en iyi şekilde yapabilmek için özveriyle çalışmaları, tedavinin başarılı olmasında katkısının olduğunu düşündüğü bilimsel gelişmeleri takip etmeleri ve hastalara moral veren yaklaşımları nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Prof. Dr. Kanat Özışık’ın titiz, güven ve moral veren, yenilikçi bilimsel yaklaşımları sayesinde eşinin sağlığına kavuştuğunu ifade eden Alpar, kendisine minnettar olduklarını ifade etti. Klinikteki tüm hekim, hemşire ve destek personelinin gece-gündüz özveriyle çalıştıklarını ve hastaların sağlığına kavuşmaları için üstün çaba gösterdiklerini de belirtti.

Bir teşekkür her zaman iyi gelir… Bir teşekkür sağlığa iyi gelir…

Bu duyarlılığı için biz de Sayın Erol Alpar’a teşekkür ederiz.