refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

IMG 4057 1

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Hastanemizde Tıp Bayramı Kutlama Programı 15 Mart 2018 Perşembe günü diyaliz hastalarımızın tedavileri sırasında yaptıkları ahşap boyama ürünlerinden oluşan Gönülden Destek Kermesi ile başladı. Kermesin açılış konuşmalarında Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni, hastalarımız için bu gibi etkinliklerin tedavide büyük katkısı olduğunu belirterek, ürünlerin satışından elde edilen gelirle projenin sürekliliğinin sağlandığına dikkat çekti. Proje ortaklarından Çankaya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Namık Kemal Yıldız ise söz konusu projelerden müdürlüğün eğiticilerinin de memnuniyet duyduğunu ve ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti. Projenin bir diğer ortağı olan Ankara Üniversitesi adına Dr. Öğretim Görevlisi Perihan Şenel Tekin konuşmasında üniversitelerin bir misyonunun da topluma hizmet etmek olduğunu vurguladı. Projede yer alan öğrencilerin toplum bilincinin geliştiğini ve proje yoluyla hayata dokunduklarına dikkat çeken Tekin, “Numunenin ektiği tohumla başlayan bu projede yer almaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu. Projede yer alan öğrenciler adına duygu ve düşüncelerini ifade eden Ankara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO Öğrencisi Şeyda Soylu “Biz her fırsatta hastalarla bir arada olmaya çalıştık ve çok motive edici geribildirimler aldık” dedi.

IMG 4083 2

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Kermes açılışının ardından Tıp Bayramı Kutlama Programı, hastanemiz konferans salonunda şehitlerimiz için saygı duruşu sonrasında İstiklal Marşı ile devam etti. Ardından Başhekimimiz Prof. Dr. Ercan Yeni, açılış konuşmasında tıp bayramının anlamına ve tarihçesine kısaca değindi ve tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı et. Yeni, konuşmasında tıp bayramlarını 14 Mart 1827’yi anımsamak ve bu bayramı 14 Mart 1919 coşkusu ile kutlamanın önemine değindi.

IMG 4089 3

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Ankara İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Özkan Ünal ise konuşmasına “Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bizim için her gün 14 Mart çünkü sağlık çalışanlarına hepimizin her an ihtiyacı var” sözleri ile başladı. Tıp Bayramının tıbbiyeliler için aslında bir vatan müdafaası olduğuna dikkat çeken Ünal, hepimizin öncelikli görevinin bütün gücüyle vatan müdafaası olması gerektiğini, aksini savunanlar ile de mücadele etmek gerektiğini kaydetti.

IMG 4099 4

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Açılış konuşmalarının ardından “Tarihe Vefa” konulu sunumunda Aile Hekimliği Kliniği Dr. Öğretim Görevlisi Tarık Eren Yılmaz, tıbbiyelilerin mücadelesine dikkat çekti ve sağlık çalışanlarının fedakar çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

IMG 4172 5-1

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Kutlama Programımız, mesleklerinde üstün başarı elde ederek doçentlik unvanı alan uzman hekimlerimize klinik eğitim ve idari sorumluları tarafından plaketlerinin takdim edilmesinin ardından Seçil Ak Kutlu yönetimindeki Ankara Numune Türk Sanat Müziği Korosunun beğenilen performansı ile devam etti.

IMG 4201 6

diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Programın ardından Tıp Bayramı Pastası kesildi ve program kokteyl ile son buldu.