refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

anhta 1

Hastanemiz ANHTA Biriminin ev sahipliğinde 15.01.2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin, ANHTA Birimi Başkanı Doç. Dr. Rabia Kahveci, ANHTA Birimi üyeleri, Ostim Medikal Sanayi Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Dağçınar, Yönetim Kurulu Üyesi Ersun Nasırlıoğlu, Küme Geliştirme Personeli Nilsu Bozdemir ve Emre Bayar katıldı. Toplantıda Ostim Medikal Sanayi Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkanı tarafından yerli üretimin önemi ve yerli üreticinin yaşadığı zorluklara dair bilgiler paylaşıldı ve yeni tıbbi cihaz mevzuatı konuşuldu.

anhta 2

Toplantıda ayrıca, ANHTA Birimimizin de faaliyet kapsamına uygun olarak, yenilikleri geliştiren kişi ve kurumları bir araya getiren platformlar oluşturarak AR-GE faaliyetlerinin hızlanması ve inovasyon ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla neler yapılabileceği tartışıldı.

anhta 3

Geçtiğimiz aylarda Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. Nurullah Zengin’in başkanlığında, SASAN Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama A.Ş. ile Nüve Sanayi Malzeme, İma ve Ticaret A.Ş.’yi de ziyaret eden ANHTA Birimimiz, medikal sanayi alanında yapılabilecek AR-GE faaliyetleri konusunda bilgi alışverişinin gerçekleştirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. 

anhta 4