refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

IMG 1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Sağlık konularında toplumu bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından başlatılan Bilinçli Toplum İçin Sağlık Eğitimi Buluşmaları Projesi kapsamında hastanemiz Organ Nakli Koordinatörlüğü 14 Kasım 2017 Salı günü Avisena Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleriyle buluştu.

Organ Bağışı konusunda bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen eğitim toplantısında hastanemizin Organ Nakli Koordinatörleri Hemşire Sevim Acar ve Hemşire Betül Koca hazırladıkları sunum ve belgesellerle organ bağışı nasıl yapılır, kimler organ bağışında bulunabilir, bağışlanan organlar kimlere nakledilir gibi konularda bilgiler verdiler. Eğitim toplantısının son kısmında ise öğrenciler organ bağışı hakkında merak ettikleri soruları eğitimcilerimize yönelttiler ve program hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Bilinçlendirme ve farkındalık oluşturma konusunda oldukça faydalı olan eğitim programı öğrenci ve öğretmenlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi ve okul yönetimi eğitimin tekrarlanmasını talep ederek hastane yönetimine eğitim programı için teşekkür etti.