refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

n 1024x768 3

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü "3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü" kapsamında obezitenin önlenmesi, toplumun sağlıklı yaşama teşvik edilmesi ve bu konuda toplumun farkındalığını artırmak amacıyla Ankara Harikalar Diyarı rekreasyon alanında yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı "Sağlığın İçin Hareket Et" etkinliği düzenledi.

n 768x7682

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen temsili on bin adım yürüyüşü, tırmanma duvarı, egzersiz istasyonu ve pedal çevirerek araba yarıştırma istasyonu ile katılımcılar doyasıya eğlendi.

16.52.44 1024x576

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü İbrahim Barbaros Akçakaya; "İnsanları eğlendirirken aynı zamanda eğitim faaliyeti ve beraberinde bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirtti. Akçakaya; Sağlıklı Yaşam şenliği adı altında etkinliği üçüncü kez düzenliyoruz. "4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü". Sağlık Bakanlığı olarak vatandaşlarımızın, hareketli yaşamı ve gündelik hayatta fiziksel aktiviteyi benimsemeyi ve doğru beslenme alışkanlıklarıyla beraber arzuluyoruz. Bu etkinliklerin birer amacı da insanları eğlendirirken aynı zaman da eğitim faaliyeti ve beraberinde bir farkındalık oluşturmaktır” dedi.

n 1024x576

Hastanemiz çalışanları da bu etkinliklere katılarak, sağlık için hareket etmenin önemine dikkat çekti.