refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

37 1024x576diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız   

TİKA tarafından desteklenen "Avrasya Sağlık Teknolojileri Değerlendirme Girişimi"nin de başkanlığını yürütmekte olan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Teknolojileri Değerlendirme Birimi (ANHTA) Başkanı Doç. Dr. Rabia Kahveci Kırgız Cumhuriyeti’nde 27-28 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "Kanıta Dayalı Tıp ve Sağlık Teknolojileri Değerlendirme Konferansı”na katılmak üzere Bişkek’e gitti.

Toplantının açılış konuşmacısı olan Dr. Kahveci konferansta, açılış konuşmasının yanı sıra, “Türkiye'de Kanıta Dayalı Tıp uygulamaları ve Klinik Kalite Programı”, “Sağlık Teknolojileri Değerlendirme: Dünya, Avrasya ve Türkiye Uygulamaları”, “Hastane Tabanlı Sağlık Teknolojileri Değerlendirme ve ANHTA Faaliyetleri” başlıkları altında üç konuşma ve iki oturum başkanlığı yapacaktır.

Konferansın açılışına katılacak olan Kırgız Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Prof. Dr. Talantbek Batyraliev, konferans öncesi Dr. Kahveci’yi makamında ağırladı. Kırgız Cumhuriyeti Sağlık Bakanı ile görüşmesinin ardından Dr. Kahveci, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu’yu da ziyaret etti.