refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

IMG 6661 1024x768diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Hastanemize yeni başlayan personelin, çalıştığı ortama uyum sağlaması, kurumu tanıması ve işinin gerektirdiği tutum ve bilgileri kazanması amacıyla sürekli eğitim kapsamında gerçekleştirilen Oryantasyon Toplantısı 21 Eylül 2017 Perşembe günü Hastane Yöneticimiz Sayın Prof. Dr. Nurullah Zengin’in başkanlığında yapıldı.

Hastane Yöneticimizin tarihçesinden başlayarak günümüzdeki Numune’yi her yönüyle tanıttığı sunumunun ardından İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İsmail Oymak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Süreyya Kale, Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Murat Karagözoğlu da yeni gelen Numunelilere “hoş geldiniz” diyerek hastanemizle ilgili kısa tanıtımlarda bulundular.  

Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. Nurullah Zengin slaytlar eşliğindeki konuşmasında hastanemizin tarihteki konumundan söz ederek bugüne nasıl ulaşıldığını, Numune Ruhu’nu ve hastanemizdeki kurumsal kültür çalışmalarını anlattı. Hastanemizin fiziki yapısından, yönetim anlayışından ve projelerinden bilgiler aktaran Hastane Yöneticimiz, yeni gelen çalışanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diledi.

Toplantının ikinci bölümünde hastanemizin tanıtımını içeren belgesel gösterimi ve ardından hastanemizde verilen hizmetleri ve hastane kurallarını içeren tanıtım sunumları yapıldı. Görevli eğitimciler tarafından, mesai saatleri, hastanenin genel kuralları, mavi kod, enfeksiyon kontrolü, hasta hakları, kalite ve performans yönetimi, çalışan güvenliği ve hakları, engellilerle iletişim ve engelli hastalara yaklaşım ve sosyal hizmetler gibi konularda bilgiler verildi.