refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

F 028 1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Ankara’da hastanemiz ve çeşitli kurumlardaki eğitimlerini tamamlayan 26 Pakistan ve Moldova vatandaşı doktor ve sağlık memuruna 10 Ağustos 2017 Perşembe günü gerçekleştirilen törenle sertifikaları verildi.

F 047 2-1diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

İkili anlaşma ile ülkemizde bulunan ve gözlemci olarak görev yapan 20 Pakistanlı ve 6 Moldovalı sağlık çalışanı, bir ay süre ile eğitim aldı. Gerçekleştirilen sertifika törenine Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Dr. Öner Güner, Uluslar Arası Sağlık Politikaları Daire Başkanı Dr. Selami Kılıç, Pakistan Indus Vakfı Yöneticisi Muhammad Ashraf Shamvil, İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Farmakopati Birim Sorumlusu Dr. Filiz Koç ve hastanemiz idarecileri katıldı. 

F 090 3diğer görüntüler için resime veya buraya tıklayınız

Hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Süreyya Kale’nin hastanemizin tanıtımını içeren kısa sunumun ardından Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Dr. Öner Güner, Uluslar Arası Sağlık Politikaları Daire Başkanı Dr. Selami Kılıç, Pakistan Indus Vakfı Yöneticisi Muhammad Ashraf Shamvil, İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Farmakopati Birim Sorumlusu Dr. Filiz Koç, Başhekim Yardımcımız Dr. Taner Gökçınar, Ortopedi Kliniği Eğitim Görevlisi Prof. Dr. Ali Biçimoğlu, El Cerrahisi Kliniği Eğitim Görevlisi Prof. Dr. Metin Akıncı, Anestezi ve Reanimasyon Kliniği Eğitim Görevlisi Prof. Dr. Nermin Göğüş, Üroloji Kliniği Eğitim Görevlisi Prof. Dr. Altuğ Tuncel,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Süreyya Kale ve Eğitim Hemşireliği Koordinatörü Sare Değirmencioğlu sertifikaları sahiplerine takdim ettiler. Sertifika töreni hatıra fotoğrafı çekiminin ardından kokteyl ile sona erdi.