refakatveziyaretb

 

Basın Video Arşivi

Etkinlik Takvimi3

Etik Kurul3

Hizmetiçi Eğitim Planı

Kalite Yönetim2

TUEK Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu

Konsültasyon Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Defteri

 

Basında Hastanemiz

Hastanemize Ulaşım

 

 

Aylık Hekim Çalışma Planı

 

Kurumsal Dökümanlar

2 20130118 1033718344 1

          Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bir asrı aşan süredir hizmet veren köklü bir sağlık kuruluşudur. Sahip olduğu kadrolarla pek çok kurumun kuruluşuna öncülük etmiştir. Her gün, güne umut ve heyecanla başlayan hastanemiz; hizmet, eğitim ve araştırma misyonunun tüm gereklerini eksiksiz bir biçimde yerine getirme gayreti ile yoluna devam etmektedir.

          Bir referans, eğitim ve araştırma hastanesi olmanın bilinciyle, “eğitimli ve konusunda uzman personel ile zamanında, güvenilir doğru teşhis, tedavi ve bakım hizmetleri sunmayı, hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamayı ve sürekli gelişen kalite yönetim sistemi şartlarına uygun sağlık hizmeti vermeyi” kalite politikamız olarak belirledik.

          Üzerimize aldığımız bu sorumluluğu deneyimle birleştirerek etkin ve verimli sağlık hizmeti sunmayı temel felsefemiz olarak benimsedik. Bizi biz yapan bu değerler ışığında hastanemize hoş geldiniz derken, meslek yaşamınızda  başarılar diliyorum.                                  

Prof. Dr. Nurullah ZENGİN

FOTOĞRAF ARŞİVİ

 

BASIN GÖRÜNTÜLERİ VİDEO ARŞİVİ

 

ÖZGEÇMİŞ

        1966 yılında Tekirdağ Çerkezköy’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da yaptı. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları ihtisasına başladı ve 1995 yılında İç Hastalıkları Uzmanı oldu. Takiben Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde Tıbbi Onkoloji Yan Dal ihtisasına başladı ve 1999 yılında Tıbbi Onkoloji Uzmanlığını aldı.

        2000 yılında Ankara Onkoloji Hastanesinde Tıbbi Onkoloji Uzmanı olarak çalıştı ve aynı yıl İç Hastalıkları Doçenti ünvanını aldı. 2001 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. 2002 yılında Klinik Şef Yardımcısı, 2004’te Klinik Şefi oldu. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Tıbbi Onkoloji Kliniği'ni kurdu. Sağlık Bakanlığı’nın değişik komisyonlarında aktif görevler aldı. 2007 yılında Ulusal Kanser Danışma Kurulu Başkanlığı’na atandı. 2008 yılı Ocak ayında Ankara Onkoloji Hastanesi Başhekimi oldu ve 2009 yılı Haziran ayına kadar bu görevi yürüttü. Bu tarihte Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ’ne atandı. 8 Mart 2011'de Profesör Unvanını aldı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.2012 yılı yeniden yapılanma sürecinde Hastane Yöneticisi olarak sözleşme imzaladı ve halen bulunduğu görevi yürütmektedir.